Kirstud / urnind / lilleseaded

Kirstud

Kangaga kaetud kirstud/puusärgid:

Antud kirstud on kaetud kvaliteetse ja vastupidava kangaga, mis lisab elegantsi ja pehmust.
Kuigi välimine kiht on kangas, on kirstu sisemine struktuur valmistatud puidust, et tagada tugevus ja vastupidavus. Kirstu sees on pehme satiinist tekk, näolina ja padi.
Antud kirste on võimalik tellida erinevates värvitoonides ja mõõtmetes vastavalt lahkunu suurusele ja leinajate soovidele. Kõige parema ülevaate antud mudelitest saate tulles kohapeale meie kontorisse.

Täispuit kirstud:

Antud kirstud rõhutavad loodusliku materjali ilu. Täispuitkirstud on valmistatud kvaliteetsest puidust näiteks tamm, saar, lepp ja mänd. Valikus on erinevad viimistletud täispuit kirstud, nii poleeritud, kui ka lakitud, rõhutades puidu looduslikke jooni ja värve. Täispuitkirstud omavad sageli klassikalist ja traditsioonilist välimust, pakkudes elegantset lahendust neile, kes hindavad puhta puidu ajatut ilu. Kirstu sisu on valmistatud pehmest materjalist nagu siid või puuvillane kangas ning kirstu sisu juurde kuulub tekk, näolina ja padi.

Urnid:

Urnid on spetsiaalselt valmistatud tuhastatud säilmete hoiustamiseks. Urnid on valmistatud erinevatest materjalidest. Klassikaline urn on puidust, aga valikus veel metallist, kivist, klaasist kui ka biolagunevad urnid. Disain võib varieeruda lihtsast kuni kaasaaegse ja isikupärase stiilini. Mõned urnid võivad sisaldada kaunistusi või erilisi sümboleid, mis kajastavad lahkunu huvisid või elu. Urne on saadaval erinevates suurustes. Urni on võimalik hiljem matta kalmistule, puistada, paigutada kolumbaariumisse või hoiustada kodus.

Lilleseaded:

Pärjad:

Pärjad on lilleseaded või kaunistused, mis on kujundatud ringikujuliselt ja tavaliselt valmistatud värsketest kuuseokstest, kasutades värskeid lilli.
Pärg sümboliseerib igavest eluringi ja austust lahkunu mälestusele. Pärja valmistamisel kasutatakse erinevaid lilli ja rohelust ning pärja juurde kuulub leinalint isikupärase teksti või salmiga.

Leinakimp:

Tegemist on lilleseadega, mis on tilgakujuline ja võimalik tellida erinevas suuruses.
Leinakimp on ülesehitatud spetsiaalse oaasisest aluse peale, mis on täidetud rohelisega näitena võib tuua kuuseoksad. Kimp sisaldab erinevaid lilli sõltuvalt isiklikest eelistustest. Võimalik tellida koos trükitud leinalindiga või ilma. Mõned levinumad lilled leinakimbus hõlmavad roose, krüsanteeme, liiliaid ja nelke.

Kaanekaunistus kirstule

Lilleseade kirstu kaanel on ilus ja sümboolne viis väljendada tunnete sügavust ja luua rahulik austusväärne atmosfäär matusel. Lillekimp on paigaldatud kirstu kaanele, andes sellele erilise tähtsuse. See on viis näidata viimast austust ja armastust lahkunu suhtes. Lillekimp sisaldab erinevaid lilli, kujundus võib olla lihtne ja elegantne või rohkem kunstiline ja keerukam.

Lilled kirstu sees:

Lilled kannavad endas sügavat sümboolikat, väljendades elu ilu ja kaduvust. Lillede asetamine kirstu on südamlik žest, mis rõhutab lähedaste hoolt ja austust lahkunu mälestuse vastu. See toob kaasa rahuliku ja kauni elemendi matuseprotsessis.